Южне. Авторська школа М.П. Гузика

Зарахування до 1-х класів

Шановні батьки. Електронна реєстрація для зарахування до першого класу в Авторську школу М.П.Гузика закрита у  зв'язку із  набором необхідної кількості дітей для укомплектування класів.

 

До відома батьків майбутніх першокласників, зміни у прийомі документів
 До уваги батьків !  
    Розпочата електронна реєстрація  у перші класи.  Проте,  у зв'язку  з введенням обмежувальних  заходів в місті та країні, прийом оригіналів документів від батьків  майбутніх першокласників представниками школи буде  відбуватися після завершення карантину .
    Про дату відновлення  прийому документів  повідомимо додатково .  Нагадуємо , що медичну довідку форми 086-1/0 дітям у школу видаватиме дільничий педіатр.

 

 
Визначено термін прийоиу документів для зарахування дітей до  першого класу ( з 30 квітня по 31 травня 2020 року) згідно з наказом Про організоване завершення 2019/2020 навчального року та  проведення державної підсумкової атестації  учнів у закладах загальної середньої освіти м.Южного 

 

Для фактичного зарахування дітей до 1 класу необхідно подати оригінали документів після закінчення карантину (заява батьків; оригінал та копія свідоцтва про народження дитини; оригінал медичної довідки; документ, що підтверджує місце проживання; оригінал та копія паспорта одного з батьків дитини чи законних представників; фото дитини 3х4)